«Читання возвеличує душу» (Вольтер)


Бібліотекар Смолярчук Юлія Степанівна Бібліотекар

«Кожен з нас може отримати в бібліотеці душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і щастя, якщо вміє володіти тим дорогоцінним ключем, який відкриває таємничі двері цієї скарбниці», – стверджував англійський дослідник Джон Леббок. Цей вислів, напевно, якнайкраще репрезентує життя сучасної бібліотеки. Адже бібліотека – це дім, де зосереджені тисячі думок, а бібліотекар – людина, котра ці думки упорядковує і доносить їх до читача.

У навчанні і вихованні особистості велику роль відіграє книга. І в результаті цілеспрямованого пошуку форм роботи шкільної бібліотеки працює система, спрямована на формування і забезпечення інтелектуального розвитку особистості, виховання почуття національної гідності, підвищення інтересу до культури та історії українського народу, бажання примножувати його здобутки.

Шкільна бібліотека спрямовує свою роботу відповідно до Положення «Про шкільну бібліотеку та вимог навчально-виховного процесу в школі, основним напрямком якого є формування і розвиток соціально-активної, гуманістично-спрямованої особистості на основі впровадження науки і техніки, культури, нових технологій навчання, інтеграції знань, яких вимагає сучасна загальноосвітня школа.

Бібліотека - це місце, де збуваються всі фантазії і мрії дитинства. ЇЇ книжковий фонд допоможе учням засвоїти соціальний досвід свого народу, приверне увагу до культурних і духовних надбань, виховає естетичні уподобання. А ще це місце зустрічі з цікавими людьми: письменниками, видавцями та артистами.

Запрошуємо Вас до шкільної бібліотеки!

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.