Школо моя, радість моя, невпізнанною зробили тебе роки …Та все ж ти така рідна, світла, дорога. Бо ти– колиска, ти – гавань, ти – рідний дім великої дружної сім’ї...

Повернімося у ті далекі 30- ті роки.

…у 1937 році розпочалося будівництво Брунетівської школи. У 1938 році була побудована одна класна кімната та учительська. В класі стояли саморобні парти та стіл. Навчання проходило у дві зміни. Було 4 класи.

Важко було здобувати знання, адже не вистачало підручників, зошитів. Проте ще гіршою бідою були злидні ..

Відгриміли залпи війни. Народ почав мирне будівництво. У 1946 відновилося навчання і в Брунетівській школі. Дітей було багато то ж навчання проходило у дві зміни. Шкільного приміщення не вистачало тому навчалися ще й в хатах.

З року в рік міцніла матеріальна база школи. Приходили нові вчителі. В школу завозили чимало унаочнень з різних предметів. Багато вчителів розпочали свою трудову діяльність в Брунетівській восьмирічній школі.

З часом старе приміщення руйнувалося і 1991 році розпочато будівництво нової школи, яке закінчилося – у 2007 році.

А через аварійність приміщення ще в 1999 році діти перейшли навчатися в Поліський дитячий садок і тому рішенням Поліської сільської ради Брунетівську школу реорганізовано та перейменовано в Поліську ЗОШ І-ІІ ступеня з 1 вересня 2000 року.

Пройшли роки, десятиліття…А ти,школо,така ж рідна і близька,така ж бажана, бо ти –альма-мати,ти – дороговказ, ти – маяк!.. Сьогодні твої коридори ніби ширші,а класи– світліші.Та так воно дійсно і є, бо тут все по-новому:і інтер’єр, і дух новітніх технологій, і комп’ютерний клас, і бібліотека з читальним залом, і спортзал, і світла, велика, затишна їдальня.Одне тільки тут залишилося таким, як і багато років тому:великий, дружний, працьовитий і творчо - мислячий колектив учителів, батьків і учнів.Це –сім’я,у якої і радощі, і невдачі – навпіл.Це колектив-шукач, який прагне до всього нового, прогресивного.Це уроки й свята, це олімпіади й конкурси, це вечори й екскурсії, це мандрівки… Перший дзвінок і останній – ось велика радість, що об’єднує учнів, учителів, батьків. Отож, рідно школо, нехай тече голубим безмежжям щастя твоїх вихованців, хай врожайною буде твоя педагогічна нива, хай високо в небі,обнявшись із сонцем, пливе веселкою доля твоєї великої, дружної сім’ї

Кiлькiсть переглядiв: 78

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.